Субота, 11.05.2024, 16:46
| RSS
Главная | Теорія вирощування виограду - Форум
Меню сайта
Мини-чат
Нові матеріали:
Про дубову щепу
Наш опрос
Які тихі виноградні вина Ви любите більше всього?
1. Червоне Сухе
2. Херес
3. Червоне Напівсолодке
4. Червоне Солодке
5. Рожеве Сухе
6. Рожеве Напівсухе
7. Рожеве Напівсолодке
8. Червоне Напівсухе
9. Червоне Лікерне
10. Біле Сухе
11. Біле Напівсухе
12. Біле Напівсолодке
13. Біле Солодке
Всього відповідей: 1
Статистика
Поділитись:
Мiй садок
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Вирощування в умовах відкритого грунту » Виноград » Теорія вирощування виограду (Все що потрібно знати для вирощування винограду)
Теорія вирощування виограду
sadokДата: Неділя, 21.02.2010, 12:57 | Сообщение # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 38
Статус: Offline
Восени посадив 9 саджанців винограду (3 сорти): Данко, Лівадійський Чорний і Рісус.
Це технічні сорти винограду (для приготування вин, соків).
Посадив їх в кінці листопада. Зима почалась спочатку морозами, а потім випав сніг, тому не відомо мені, чи весною всі саджанці уціліли від заморозків. sad
Від тоді прочитав немало літератури по вирощуванні винограду. Чим і збираюсь поділитись з відвідувачами сайту. Якщо я щось не так роблю і ви кращий спеціаліст - підказуйте, якщо починаючий, то прислухайтесь до порад.
Дякую
 
sadokДата: П'ятниця, 13.04.2012, 18:51 | Сообщение # 2
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 38
Статус: Offline
Станом на сьогоднішні день ще маю в винограднику сорт Кадарка, Кардинал і для бесідки використав ще 2 кущики Альфи.
Усі кущі винограду станом на сьогоднішній день, у звязку з сорозами трішки обмерзли, але. оскільки планую культивувати виноград виключно як неукривну культуру, то на зиму я їх не вкриваю. Подивимось що з цього вийде
 
Форум » Вирощування в умовах відкритого грунту » Виноград » Теорія вирощування виограду (Все що потрібно знати для вирощування винограду)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Copyright MyCorp © 2024