Субота, 11.05.2024, 11:40
| RSS
Главная | Зберігання вина у пляшках - Форум
Меню сайта
Мини-чат
Нові матеріали:
Про дубову щепу
Наш опрос
Які рослини ви вирощуєте вдома??
1. Плодові
2. Квіткові
3. Кактуси
4. Декоративні
5. Пальми
6. Водні
Всього відповідей: 22
Статистика
Поділитись:
Мiй садок
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: :)  
Форум » Виноробство » Витримка вина » Зберігання вина у пляшках (Хто зберігає вино у пляшках. Плюси та мінуси такої витримки)
Зберігання вина у пляшках
sadokДата: П'ятниця, 13.04.2012, 18:56 | Сообщение # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 38
Статус: Offline
Я зберігаю вино у пляшках. Плюс у тому, що не потрібно "возитись" з постійними доливками, слідкувати за тим щоб площа контакту з вином повітря була мінімальною... Одим словом зручніше в пляшках. І споживати також зручніше. І краще дивиться погрібець як на мене з пляшками аніж з діжками, тим більше що для себе багато вина не роблю.
Укупорюю виключно натуральним корком. Сургучую.
 
sadokДата: Понеділок, 28.05.2012, 23:23 | Сообщение # 2
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 38
Статус: Offline
На даний момент у мене є вино витримане третій рік. Вино укупорене в пляшку 0,75. Зберігається у погребі. У середньому температура 5-6 градусів. Вино. порівняно з молодим стало набагато смачніше, наповнене дійсно винними нотками. Винний камінь посів на низу пляшки. І він кристалізувався з осадом на стільки. що більше не змішується з вином. Тому планую кислі вина, які були виготовлені в 2011 році з винограду, який не мав шансів достигнути у звязку з погодою, витримати у погребі 3-4 роки. І потім можна буде зробити висновки щодо доцільності зберігання кислих вин. Чи відразу їх "пустити" на маринади для шашлика cool
 
sadokДата: Неділя, 17.02.2013, 01:31 | Сообщение # 3
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 38
Статус: Offline
єдиний мінус зберігання у пляшках- псування етикетки.
Дещо допомагає харчова плівка.  smile
 
Форум » Виноробство » Витримка вина » Зберігання вина у пляшках (Хто зберігає вино у пляшках. Плюси та мінуси такої витримки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Copyright MyCorp © 2024